5 אטרקציות באזור ירושלים

ירושלים הפכה לאתר תיירות פופולרי הודות להיותה מרכז רוחני ודתי ל-  3 הדתות המונותאיסטיות, ההיסטוריה ששזורה בכל רחובותיה ובמבנים שבה והנוף עוצר הנשימה שמשקיף אל פסגות הרים חלומיות.

לפני הגעתכם שריינו בית הארחה בירושלים, כי לא מספיק יום אחד כדי ליהנות מכל מה שהעיר מציעה, ומכיוון שקצרה היריעה מלמנות את כל האטרקציות שמציעה העיר למבקריה הרבים, בחרנו את 5 המובחרות, שכל מבקר חייב להכיר.

עיר דוד

הארמון המלכותי, הרחובות והמעברים התת- קרקעיים של העיר שנכבשה לפני 3,000 שנה על ידי דוד המלך מספרים סיפורים עתיקים ומלאים באווירה קסומה, שמשאירה חותם על כל מבקר. אל תוותרו על סיור תת קרקעי בנקבת השילוח, ואם תישארו לאחר השקיעה תזכו לצפות במופע הלילה המרהיב, שמוקרן בתלת ממד על גבי עתיקות העיר ומציג את ההיסטוריה העשירה של העיר בטכנולוגיה מתקדמת.

גן החיות התנ"כי

מגוון בעלי חיים מיונקים, דרך עופות ועד לחרקים, שיובאו מרחבי אוסטרליה, אפריקה ודרום אמריקה, חיות נדירות בסכנת הכחדה, חיות טרופיות, וכמובן, חיות תנ"כיות. כולן מאכלסות את גן החיות, שמהווה אטרקציה נהדרת למשפחות עם ילדים. באתר פינות נוי, בריכות, מפלים, גן פסלים, צמחיה בשפע ושבילים פסטורליים, ובחגים מתקיימות בו פעילויות מיוחדות.

אקווריום ישראל

בקרבת גן החיות התנ"כי מצוי אקווריום ישראל, בו מוצגים מגוון דגים ויצורים ימיים, המאכלסים את הים התיכון, מפרץ סואץ, הכנרת וים סוף, ומוצגים בעשרות אקווריומים. בין היצורים באתר תמצאו כרישים, כוכבי ים, מדוזות, סוסוני ים, צבי ים ועוד, ובמקום מוצגת תערוכה של האמן דודי שמאי, שעוסקת בצורה הומוריסטית בבעלי החיים.

מערת הנטיפים

המערה העתיקה, שקיימת מליוני שנים ונתגלתה בעת חציבה בשנות ה– 60 היא אטרקציה קסומה שלא ניתן לשכוח. סיור במערה הקסומה יחשוף בפניכם תופעות טבע שיצרו נטיפים וזקיפים, ויצרו צורות מרהיבות ומלאות עצמה.

שוק מחנה יהודה

השוק המפורסם הוא מקום שוקק חיים, ואהוב הן בקרב המקומיים, שנהנים לרכוש סחורה מקומית מהרוכלים, והן בקרב מבקרים ותיירים, שנהנים מטעימות, ריחות ומוזיקה מקומית. סביב השוק ניתן לתייר בשכונות העיר ולבקר במסעדות המקומיות, ולמי שמגיע בשעות הערב מחכה אווירה אחרת, כשהשוק משנה את אופיו והופך לאתר בילוי לילי.

מחפשים בתי הארחה באזור ירושלים?

כדאי לכם! כל תייר שביקר בבירה יסכים, שלא די ביום ולא ביומיים כדי ליהנות מכל הקולינריה, התרבות, הטבע ואינספור האטרקציות שירושלים מציעה.

יש מגוון בתי הארחה באזור ירושלים והסביבה, שמציעים אירוח מושלם, שכולל לינה וארוחות. מרכז ציפורי מזמין אתכם ליהנות מאירוח מקומי חם ונעים באווירה ירושלמית אותנטית ולקבל המלצות נוספות לסיורים, אטרקציות ואתרים שלא כדאי לכם לפספס.

במרכז ציפורי, פיתחנו שיטות ייחודיות שיסייעו לכל אחד למצוא וללטש את המנהיג שבו, לא משנה מאיזה תחום עיסוק הנכם מגיעים!

לפרטים נוספים