פיתוח מנהיגות​

קורס פיתוח מנהיגות

מרכז ציפורי מציע סדנאות, ימי עיון, כנסים והכשרות בנושא פיתוח מנהיגות וכן נושאים חברתיים-קהילתיים משיקים. קורסים והכשרות אלו מיועדים למנהלים ואנשי מקצוע בחברות וארגונים לסוגיהם השונים. מטרתם להקנות טכניקות וכלים לחיזוק כישורי מנהיגות, ובכך לשפר את ביצועי המנהלים והעובדים או חברי הארגון ולהוביל את הארגון למצוינות.

בין נושאי הלימוד:

מרכז ציפורי להכשרה ולמנהיגות משתרע על פני 62 דונם במיקום מיוחד בלב יער ירושלים, מוקף נוף יפהפה. המרכז כולל אולמות כנסים וכיתות לימוד, מרכז שדה ויער, 39 חדרי אירוח, לינת שטח, שירותי הסעדה, בריכה, מגרש כדורת ומגרש טניס.

המרכז פועל בשיתוף פעולה עם מספר מכללות מובילות בתחום של פיתוח מנהיגות, ביניהן המכללה למנהיגות חברתית, מכללת גישות ומדרשת אדם. בנוסף, בין שותפי המרכז ניתן למנות את עיריית ירושלים, קק"ל, קרן ירושלים, מנהלים קהילתיים ומוסדות חינוך.

פתיחת שנת הלימודים במכללת גישות, וההתרגשות בעיצומה!

זו ההזדמנות שלכם/ן לקדם את עצמכם/ן בשנה החדשה, לפרוץ דרך ולהקפיץ את הקריירה.

בגישות תוכלו לקבל כלים מקצועיים וליהנות מחוויית לימודים אחרת ומשמעותית, שתפתח עבורכם/ן עולם חדש של הזדמנויות.

הבטיחו את מקומכם/ן עוד היום והירשמו לקורס הקרוב שלנו בשלוחת מרכז ציפורי-ירושלים:

הקורסים בפיקוח משרד החינוך | הירשמו עוד היום! 1-700-705-105

“אני לבדי לא יכולה לשנות את העולם, אך אני יכולה להשליך אבן על פני המים כדי ליצור אדוות רבות.“

בואו לשמוע על כל היתרונות שיקפיצו לכם את הכנס הבא

סדנת מנהיגות

סדנת מנהיגות של מרכז ציפורי הינה התנסותית-חוויתית, כך שהמשתתפים נחשפים לפן התיאורטי, אך לא פחות חשוב מכך, מקבלים כלים מעשיים ומתנסים ביישום יכולות המנהיגות.

בעזרת הכישורים והמיומנויות הנכונים, מנהיג מפיק את המירב מכל סיטואציה בכדי להוביל את הארגון להצלחה, בין אם מדובר על ארגון עסקי, ציבורי או חברתי. החשיבות של המנהיג גדולה בייחוד לאור העובדה שבעידן המודרני ישנם שינויים תכופים בסביבת העבודה והחיים בכלל. עוד חשוב להדגיש שכיום מרבית הארגונים רואים בכישורי מנהיגות חשיבות רבה ברמות השונות בארגון, ולא רק ברמת העובדים הבכירים. למעשה, רבים מאמינים כי הארגון יוכל להפיק תועלת מסדנאות פיתוח מנהיגות בקרב כל העובדים וחברי הארגון, שכן מנהיגות באה לידי ביטוי ראשית בהנהגת עצמנו, למידה והתפתחות עצמית.